ניתוחים גינקולוגים

פרופ' יוסף לסינג, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים מעיני הישועה ומומחה כירורגיה לפרוסקופית, מבצע מאות ניתוחים בשנה לרבות ניתוחי כריתת רחם ומיומות, ניתוחים אונקולוגים וניתוחים קיסריים.

רפואת נשים תופסת חלק חושב ומרכזי בחייה של כל אישה ולא פעם אף בכוחה להציל חיים. זאת בשל העובדה כי מלבד טיפול וייעוץ הגינקולוגיה כוללת גם את ביצועם של ניתוחים גינקולוגים למערכת הרבייה הנשית. ישנם סוגים שונים של ניתוחים גינקולוגים חלקם מורכבים יותר מאחרים, בעוד שאחרים נחשבים לשכיחים למדי. עם זאת כאשר עמד על הפרק החשש לבריאות, פוריות ופריון האישה, הרי שקיימת חשיבות רבה בבחירת רופא מומחה ולו וותק וניסיון רב שנים בתחום.

מהו הערך המוסף בפניה אל פרופסור יוסף לסינג?
פרופסור יוסף לסינג, הנו מנהל של אגף מיילדות וגינקולוגיה וכחלק מתפקידו מופקד ישירות על המחלקה הגינקולוגית ומבצע מאות ניתוחים מדי שנה. יותר מכך, פרופסור לסינג היה שותף לכתיבת 250 מחקרים רפואיים, מופיע בהרצאות ובכנסים, כמו גם מופקד על הכשרת סטודנטים, רופאים ואקדמיה.

ניתוחים מתבצעים בברצליה מדיקל סנטר, אסותא וביה"ח מעייני הישועה.

ניתוחים גינקולוגים – מעט רקע כללי
כאמור, ישנם סוגים שונים של ניתוחים בתחום הגינקולוגיה אשר נבדלים, הן בסוגם והן במידת הדחיפות שלהם. ישנם ניתוחים דחופים ולא מתוכננים אשר הצורך בהם עולה במפתיע כתוצאה מסיבוך או מקרה חירום ולעומתם ישנם ניתוחים מתוכננים אשר נקבעו בטרם עת ולמטרות שונות. כמו כן ישנם ניתוחים אשר מתבצעים דרך דופן הבטן בעוד שאחרים מתבצעים דרך הנרתיק. בין הניתוחים השונים שקיימים: ניתוח קיסרי, ניתוח כריתת רחם, צניחת אברי מין, דליפת שתן, הריון חוץ רחמי, קשירת חצוצרות, ניתוח פוליפים, ביופסיה, ניתוחים לפרוסקופים ועוד.

פרופסור יוסף לסינג מתמחה בביצוע ניתוחים גינקולוגים כבר שנים רבות. לקבלת פרטים נוספים או חוות דעת מקצועית צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ.