מעקבי הריון

תקופת ההיריון והלידה היא אחת החוויות הטבעיות והמופלאות ביותר עבור כל אישה. עם זאת כדי שתקופה זו תעבור בשלום יש צורך בהשגחה רפואית ובביצוע מעקב הריון צמוד. פרופסור לסינג מתפקד כמנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה ומבצע מעקבי הריון והריון בסיכון גבוה, בדיקות וטיפולים וזאת כדי לוודא שהכל מתנהל על מי מנוחות וכי ההריון מתפתח כראוי.

מעקב ההריון מאפשר מעקב סדיר אחר התפתחותו של העובר, ההיריון עצמו ומצבה הבריאותי של האישה ההרה. במהלך המעקב פרופסור לסינג יפנה את המטופלת לבדיקות שונות וזאת על מנת לזהות באם קיימות בעיות בריאותיות ולטפל בהן אם ישנן. פרופסור יוסף לסינג, נחשב למומחה בתחומו ושמו הולך לפניו. כחלק מתפקידו כמנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה מופקד על ביצוע מעקב הריון והריון בסיכון גבוה - ועושה זאת בהצטיינות יתרה.

מעקבי הריון: חלק בלתי נפרד מתקופת ההריון
אף על פי שהריון ולידה נעשים כדרך הטבע, אין זה אומר שחוויה ייחודית זו הנה חפה מסיכונים ומסיבוכים. לכן חשוב לפנות לרופא ולו מומחיות בתחום אשר ביצע מעקבי היריון למספר גדול של נשים. פרופסור יוסף לסינג הוא רופא מקצועי, מיומן ובעל מוניטין אשר יודע לבצע את כל הבדיקות הנחוצות בהתאם לגילה של האישה ומצבה הבריאותי זאת בהתאם לנוהל המקובל, לשיקול דעתו המקצועי ולהיכרותו עם התחום. כמו כן, יוכל לספק חוות דעת מקצועית ולתת מענה לכל חשש אשר נלווה אל תקופת ההריון, מטבע הדברים.

ליווי לכל אורך הדרך: מתחילת ההריון ועד ללידה
במהלך מעקב ההריון פרופסור לסינג ילווה אותך לכל אורך הדרך החל במתן הפניות לביצוע בדיקות שגרתיות, דרך המלצות על אורח חיים בריא ועל תזונה נכונה להריון - ועד לקביעת מיקומו, תקינותו והתפתחותו של ההריון.
>
לתיאום פגישת ייעוץ בנוגע למעקבי הריון צרי קשר עוד היום ותוכלי ליהנות מליווי ומעקב אישי וקפדני.