גיל המעבר

פרופסור יוסף לסינג, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים מעיני הישועה ולו תת התמחות בנושא פריון והפריה, מלווה נשים לאורך כל התהליכים והשינויים אשר חלים עליהן ועל גופן בגיל המעבר החל בטיפולים שונים ומגוונים, דרך ביצוע בדיקות שגרתיות ומומלצות וכלה במתן ליווי וייעוץ מקצועי.

הגניקולוג הוא אחד הרופאים אשר מלווים את האישה לכל אורך ימי חייה החל ביום קבלת הווסת בפעם הראשונה ועד לגיל המעבר, תקופה בה חלים על גוף האישה שינויים רבים והעיקרי ביניהם - הפסקת המחזור החודשי. למעשה כאשר גיל המעבר מגיע הוא מביא עמו תסמינים רבים מלבד הפסקת הווסת ביניהם: גלי חום, הפרעות שינה, יובש נרתיקי ולעיתים גם אובדן החשק המיני. בעזרת ייעוץ וטיפול של פרופסור יוסף לסינג ניתן לעבור את גיל המעבר בהצלחה ולקבל את הטיפול המתאים.

גיל המעבר – הזמן הנכון לקבל יעוץ וליווי.
נשים רבות חוששות להתלונן או לדווח על תסמינים שונים שהן חוות בגיל המעבר זאת בשל העובדה שלרוב הן חשות בושה מכך, או נוטות להאמין כי לא ניתן לפתור את הבעיה. אולם בפועל ההיפך הוא הנכון וישנו מגוון גדול של טיפולים לנשים בגיל המעבר אשר כולם כאחד להן להתמודד טוב יותר עם התסמינים האופייניים לתקופה זו. פרופסור יוסף לסינג הגיע לתפקידים בכירים בתחום הגניקולוגיה בשל ניסיונו המקצועי והמומחיות אותה רכש בשנות עבודתו. כתוצאה מכך יכול לספק טיפול וייעוץ לנשים המתמודדות עם הסממנים של גיל המעבר, להמליץ על בדיקות ועל אורח החיים הרצוי - ובאופן כללי לשמש כתובת מקצועית בתחום.
קבלת ייעוץ מקצועי, ביצוע בדיקות והתחלת טיפול תרופתי או טיפול הורמונלי אלו הן רק חלק מהדרכים להתמודד עם גיל המעבר. לפרטים נוספים בנושא, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עוד היום ולתאם פגישת ייעוץ עם רופא מומחה!