תחומי התמחות

פריון

זוגות אשר מעוניינים להיכנס להריון ולהביא תינוק לעולם מגלים לפעמים כי הם עומדים לפני מסע ארוך. מבחינת הרפואה, ההוראה אשר ניתנת לזוגות אשר אין להם כל אבחנה מוקדמת שמובילה להוראה אחרת, לנסות להיכנס להריון במשך שנה ובמידה וניסיונות אלה לא צולחים לבחון אפשרויות התערבותיות שונות. שיטות טיפול בפוריות יוצגו בפני הזוגות לאחר תקופת ניסיון להריון טבעי וחשוב להבין כי מדי שנה מאות ואלפי זוגות (וכן אמהות יחידניות) עוברים את ההליך.

עוד על התחום >

בדיקות מי שפיר

תפקיד בדיקת מי השפיר הינה לתת בידי האשה ההרה את המידע המלא והמדויק ביותר באבחון הגנטי של העובר תפקידה של בדיקת מי השפיר הינה לאפשר בדיקת מספר הכרומוזומים ומבנם. בתאי גופו של אדם 46 כרומוזומים. הכרומוזום הינו מארז המכיל את כמעט כל ה-DNA האנושי הכרומוזומים מסודרים בצמדים. 23 כרומוזומים בכל גרעין תאי.

עוד על התחום >

ניתוחים גינקולוגים

רפואת נשים תופסת חלק מרכזי בחייה של כל אישה ולא פעם אף בכוחה להציל חיים. זאת בשל העובדה כי מלבד טיפול וייעוץ הגינקולוגיה כוללת גם את ביצועם של ניתוחים גינקולוגים למערכת הרבייה הנשית. פרופסור יוסף לסינג, מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים מעיני הישועה ומומחה כירורגיה לפרוסקופית, מבצע מאות ניתוחים בשנה לרבות ניתוחי כריתת רחם ומיומות, ניתוחים אונקולוגים וניתוחים קיסריים.

עוד על התחום >

גיל המעבר

הגינקולוג הוא אחד הרופאים אשר מלווים את האישה לכל אורך ימי חייה החל ביום קבלת הווסת בפעם הראשונה ועד לגיל המעבר. פרופסור יוסף לסינג מלווה נשים בגיל המעבר לאורך כל התהליכים והשינויים אשר חלים עליהן ועל גופן תוך שמעניק סל של שירותים בתחום, בין היתר טיפולים הכוללים מתן תרופות והורמונים לצד שירותי ייעוץ מקצועי.

עוד על התחום >

מעקבי הריון

תקופת ההיריון והלידה היא אחת החוויות הטבעיות והמופלאות ביותר עבור כל אישה. עם זאת, כדי שתקופה זו תעבור בשלום יש צורך בהשגחה רפואית ובביצוע מעקב הריון צמוד. פרופסור לסינג מתפקד כמנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה ומבצע מעקבי הריון והריון בסיכון גבוה. במהלך המעקב יבצע בדיקות וטיפולים וזאת כדי לוודא שהכל מתנהל על מי מנוחות וכי ההריון מתפתח כראוי.

עוד על התחום >

ניתוחים קיסריים

ניתוח קיסרי הוא הליך שגרתי ונפוץ הן עבור נשים שמעוניינות ללדת בדרך זו והן עבור מקרים בהם העובר או היולדת נמצאים בסיכון. ולמרות זאת, ניתוח קיסרי עלול להיות מורכב וכרוך באי אילו סיבוכים. פרופסור יוסף לסינג הנו מנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה בבית החולים מעיני הישועה ובמהלך שנות פעילותו ביצע ומבצע מדי שנה בשנה מאות ניתוחים ביניהם גם ניתוחים קיסריים.

עוד על התחום >